Toy Defense 4: Sci-Fi Free

Toy Defense 4: Sci-Fi Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Melesta Games’in kule savunma serisinin dördüncü oyunu bilim kurgu hayallerinizi stratejik oyun zevkiyle bütünleştiriyor. Karşınıza çıkan düşman akınlarına son teknolojiyle cevap verin.

Toy Defense 4: Sci-Fi, kule savunma oyunu meraklılarını dünyadan koparıyor ve oyuncuları birer feza fatihine dönüştürüyor. Karşınıza çıkan düşmanlar ise bu sefer robotlar ve uzay mekikleri.

Toy Defense 4: Sci-Fi bugüne dek 15 milyondan fazla oyuncusu olan bir serinin iddialı bir oyunu. Klasik kule savunma oyunlarının dinamiklerini - sadık kalsa da - oyuna tuz biber niyetine bilim kurgu atmosferi ekleyen bu oyunda oyuncuların kendi becerilerini test etmeleri gerekiyor. Geçtiğimiz oyun serilerinden bu yana epik ambiyansını kaybetmeyen bu oyunda uzayın tekinsiz düşmanlarını dize getirmek isteyeceksiniz.

72 farklı seviyede 8’den fazla düşman modeline meydan okuduğunuz bu oyunda elinizdeki birlikleri geliştirip güçlendirmek kilit bir rol oynuyor. Öte yandan arkadaşlarınızla işbirliği kurmanız mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte mücadele etmekten keyif almıyorsanız bir de arkadaşlarınızı dize getirmeyi deneyin. Facebook ile oyumlu olan Toy Defense 4: Sci-Fi, sadece arkadaşlarınızın kat ettikleri gelişimi canlı takip etmenizi sağlamıyor. Çok oyunculu etkileşim adına bir kule savunma oyunundan bekleyeceğiniz çoğu şey bu oyunda mevcut.

YORUMLAR