Toysburg

Toysburg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarı açık bir dünyada yarattığınız oyuncakları canlandırıp kasaba hayatına soktuğunuz eğlenceli bir mobil oyun.

Oyuncak üretiminin sıkıntıya girdiği bir kasabanın kahramanı olduğunuz Toysburg isimli bu oyunda her şey sevilen bir kasaba sakininin kaçırılması nedeniyle çocuklarının eğlence araçlarından mahrum kalmasıyla başlıyor. Toysburg oynarken amacınız nispeten açık bir dünya içerisinde sakinleri yaşayan oyuncaklarla tanıştırmak ve bu yaratmış olduğunuz yaratıcı eserlerin dünya ile etkileşimini takip etmek.

Oyuncak yapımı sırasında kurallar ve sınırlar karşınıza pek çıkmadığından hayal gücününüzün zenginliğini alakasız görünen parçaları birleştirerek yansıtabilirsiniz. Bu sayede ahtapot kolları olan bir çöp tenekesinden kanatları olan bir kediye kadar birçok farklı unsuru oyun dünyasına aktarıp bu fikirlerinize hayat kazandırabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz oyuncaklar jüri onayına girip puanlamalara da tabii tutuluyor ve bu sayede başarı puanları elde ediyorsunuz. Yine de bunun anlamı asla ama asla kurallara göre oynamanız gerektiği değildir.

Android telefon ve tablet kullanıyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Zengin bir oyun içeriğine sahip olan Toysburg, yetişkinlerin de keyif alabileceği bir oyun derinliğine sahip. Bu içeriğin tümü için elbette karşınıza uygulama içi satın alma seçeneklerin çıkması büyük bir sürpriz değil.