TrafficVille 3D 1.3 (ios)

TrafficVille 3D

1.3
TrafficVille 3D
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz trafik simülasyonu oyunudur.

Marketlerde pek çok simülasyon kategorisinde oyun var. Araç sürmekten şehir inşasına kadar pek çok tarza dağılan bu oyunlar arasında orijinal bir konuyla öne çıkan TrafficVille, bu tarzı sevenlerin beğeneceğini düşündüğüm bir oyun.

TrafficVille, 3 boyutlu grafikleriyle eğlenceli ve gerçekçi görünümlü bir trafik kontrol simülasyon oyunu. Oyunda amacınız trafiği kontrol ederek düzgün akışını sağlamak ve karışıklık ve kazalara engel olmak.

İlk bölümler basit gibi görünse de oyun ilerledikçe zorlaştığını söylemeliyim. Trafiği ne kadar iyi yönetir ve karışıklıklara engel olursanız o kadar liderlik listesinde yükselme şansına da sahip oluyorsunuz.

Oyunda kontrol etmeniz gereken 6 adet trafik ışığı var ve bir süre sonra kırmızı ışığın yanma süresi 7 saniyeye kadar inebiliyor. Yine oyunda gündüz ve gece olmak üzere iki mod bulunmakla birlikte çeşitli hava durumlarını da kontrol edebiliyorsunuz.

Oyunda 6'dan fazla araba ile birlikte, uçak, helikopter, tren ve itfaiye de bulunuyor. Buna göre öncelikleri iyi belirleyip trafiği yönetmelisiniz. Kıyamet bonusundaki tsunami dalgaları ve meteor yağmurları da oyuna heyecan katıyor.