TRAFI Türkiye 1.0.0 (ios)

TRAFI Türkiye

TRAFI Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRAFI Türkiye, Türkiye'nin en akıllı toplu taşıma uygulamasıdır.

TRAFI Türkiye, İzmir, İstanbul ve Ankara illerindeki toplu ulaşım araçlarının tarife bilgileri hakkında gerçek zamanlı olarak bilgi veren bir uygulamadır. Toplu taşıma seyahatinizlerinizi kolaylaştıran uygulama, tamamen ücretsizdir.

Türkiye’deki en akıllı toplu ulaşım uygulaması TRAFI ile üç büyük şehirdeki metrobüs, metro, otobüs, vapur için tarife bilgilerine ulaşmanın yanı sıra otobüs ve metrobüslerin gerçek zamanlı hareketlerini harita üzerinden takip edebilir, bulunduğunuz konumdan geçip geçmediğini görebilirsiniz. Yakınınızda bulunan durakları görebilir ve o duraklardan hangi otobüslerin geçtiğini görebilirsiniz. Gideceğiniz yerin tam adresini bilmiyorsanız arama bölümüne 4Square’deki adını yazarak adres bilgisin kolayca ulaşmanız mümkün. Sık kullandığınız güzargah ve durakları favoriler listenize ekleyebilir ve tek dokunuşla durak bilgilerini alabilirsiniz.

Yenilikçi arayüze sahip toplu ulaşım uygulaması şu an için İzmir, İstanbul ve Ankara illerini kapsasa da ilerleyen zamanlarda gelecek güncellemeyle diğer illerin de toplu ulaşım araç bilgilerin ulaşmak mümkün olacağı belirtiliyor.

  • Yol tarifi alma
  • Yakındaki durakları harita üzerine görme
  • Otobüs hareketlerini anlık olarak takip etme
  • Toplu taşımaların geliş saatlerini görme
  • Güzergah ve durakları favorilere ekleme
  • Metrobüs, metro, otobüs ve vapur tarifeleri hakkında bilgi alma

YORUMLAR