TrainCrasher

TrainCrasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrainCrasher anime tazrında bir görünüme sahip olan ilerlemeli bir mobil aksiyon oyunu

TrainCrasherklasik tarzda ilerlemeli beat em up oyunlarındaki eğlenceli yapıyı RPG öğeleriyle zenginleştiren bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan TrainCrasher'da bizi aksiyon filmlerinden çıkmış bir hikaye bekliyor. Oyunda intikam peşinde koşan ve bu amaçla oldukça uzun bir trende geçen bir maceraya atılan kahramanları kontrol etmekteyiz. Oyunda bize kendilerine has yeteneklerle ve oyun stiliyle donatılmış kahramanlardan birini seçme imkanı veriliyor. Kahramanımızı seçtikten sonra ise düşmanlarımızla yüzleşmeye başlıyoruz.

TrainCrasher'ın oynanışı Metal Slug ve Final Fight gibi atari oyunlarına benzer bir yapıya sahip. 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza düşmanlar çıkıyor ve onları silahlarımızı kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Oyun boyunca farklı silah ve ekipmanları toplayabiliyor, kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları ise oyuna renk katıyor.

TrainCrasher'ın anime tadındaki grafiklerinin tatmin edici bir görsel deneyim yaşattığı söylenebilir.

YORUMLAR