Trainyard Express 1.66 (ios)

Trainyard Express

Trainyard Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trainyard Express, bulmaca oyunu severler için geliştirilen son derece eğlenceli ve bağımlılık yapan zorlayıcı bir iOS bulmaca oyunudur.

Trainyard Express, yüksek derecede bağımlısı olacağınız ve olduça zorlayıcı bir iOS bulmaca oyunudur. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Orijinal, yaratıcı ve basit olmasına rağmen oynaması oldukça zorlayıcı diyebilirim.

Oyunda yapmanız gereken şey ise her treni gitmesi gereken istasyona ulaştırmak. Oyunun mantığı ise kırmızı treni kırmızı istasyona götürmek. Her bir tren için farklı rota belirleyerek istasyonlara götürmeniz gerekmektedir. Oyunda herhangi bir süre limiti yada puan sistemi bulunmamaktadır. Bu nedenle tek yapmanız gereken doğru yolu bularak trenleri istasyonlara ulaştırmak.

Özellikler:

  • 60'dan fazla bulmaca
  • Her bulmacayı çözebilmek için farklı yolların bulunması
  • Çözemediğini bulmacaların çözümlerine Trainyard.ca üzerinden ulaşabilme
  • Düşük pil kullanımı
  • Renk körlüğü modu

İlk başladığınızda oyunu kolay olarak görebilirsiniz fakat ilerledikçe oyun zorlaşmaya başlıyor. Ücretsiz verisyonunu beğenmeniz durumunda ücretli versiyonu satın alarak 100'den fazla bulmacayı çözmeye çalışabilirsiniz. Yaratıcı ve etkileyici bir bulmaca oyunu olan Trainyard Express'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR