Transferable Pro

Transferable Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transferable Pro ile fotoğraflarınızı kolayca bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz

Transferable Pro kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch'larından kolayca fotoğraf indirme ve bu cihazlara fotoğraf yükleme imkanı sunan bir fotoğraf transfer uygulamasıdır.

iPhone, iPad veya iPod Touch cihazımızın kamerasını kullanarak çektiğimiz fotoğrafları Windows işletim sistemine sahip bilgisayarımıza veya Mac bilgisayarımıza transfer etmek için normalde iTunes yazılımını kullanmaktayız. Fakat Transferable Pro bu iş için daha pratik bir yöntem sunuyor. Uygulama WiFi bağlantınızı kullanarak kablosuz olarak fotoğrafları transfer etmenize ve kabloyu bilgisayarınıza bağlama derdinden kurtulmanıza olanak sağlamakta.

Transferable Pro ile WiFi üzerinden fotoğraf transferi yapmanız için bilgisayarınıza herhangi bir ek yazılım yüklemenize gerek yok. Bu iş için uygulama size bir internet adresi veriyor ve bu internet adresini tarayıcınıza girdiğinizde tarayıcınız üzerinden fotoğraflarınıza ulaşabiliyor, dilerseniz bu fotoğrafları indirebiliyor veya aralarına yenilerini ekleyebiliyorsunuz.

Transferable Pro ile fotoğrafları tek tek veya albüm halinde indirebilirsiniz. Uygulama bilgisayarınızda herhangi bir internet tarayıcısı üzerinde çalışabiliyor ve resimlerinize küçük önizlemeler sunabiliyor. Ayrıca fotorğaflarınızı zip dosyaları olarak kaydetmenize de olanak sağlanmakta.

YORUMLAR