TransferGo 3.3.1 (ios)

TransferGo

TransferGo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefondan dünyanın her yerine hızlı, ucuz, güvenli para transferi: TransferGo

TransferGo, iPhone’unuzdan dünyanın her yerine para transferi yapmanızı sağlayan bir mobil uygulama. Telefondan para göndermenin en hızlı ve kolay yolu diyebilirim. Üstelik bankalardan %90’a kadar daha ucuza mal oluyor. Bazı ülkelere ücretsiz para transferi yapabiliyorsunuz. Sürpriz masraflar da yok!

Dünya genelinde 600.000’den fazla kişinin kullandığı uluslararası para transferi uygulaması TransferGo, yurt dışından Türkiye’ye Türkiye’den yurt dışına para transferi yapmanın hızlı, ucuz ve güvenli yolu. Türkçe dil desteğiyle gelen para gönderme uygulamasıyla paranızı saniyeler içerisinde gönderiyor, yaklaşık 30 dakika içerisinde de paranız alıcıya ulaşıyor. TransferGo, bankaların güvenlik sistemlerini kullandığından para gönderimi güvenli şekilde gerçekleşiyor. Ayrıca transferin durumuna ilişkin bildirimler alıyorsunuz.

FCA tarafından denetlenen, HMRC tarafından kontrol edilen lisanslı bir yetkili ödeme kurumu olan TransferGo, 47 ülkede hizmet veriyor. Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye ve İngiltere’den para gönderebiliyorsunuz.

YORUMLAR