TransferWise 2.6 (ios)

TransferWise

2.6
TransferWise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TransferWise, yurt dışına para gönderirken bankalara göre çok daha az kesinti yapan başarılı bir iOS para transferi servisi.

TransferWise, hem Android hem de iOS platformlarında hizmet veren bir para transferi uygulaması. Yurt dışına para göndermek isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabileceği uygulama, bankaların uyguladığı yüksek kesintilerden hoşnut değilseniz kesinliklikle denemeniz gereken bir uygulama. Gizlice alınan ve hesap bakiyelerinde görünmeyen kesintilerden kurtulmanızı sağlayan uygulama, bankadan yapacağınız yurt dışı para transferlerine göre ödeyeceğiniz kesintilerde yüzde 90'a varan tasarruf yapmanızı sağlıyor.

Aracı kuruluşları aradan çıkaran ve bankaların almış olduğu kesintileri minimuma indiren TransferWise, sürekli yurt dışı ile çalışan ya da para gönderip para alan kullanıcılar için oldukça ideal bir program.

Paranızı farklı bir ülkedeki banka hesabınıza taşımak, yurt dışında kredi yada fatura ödemek veya yurt dışında yaşayan bir tanıdığınıza para göndermek için kullanabileceğiniz uygulama gerçekten mükemmel çalışıyor.

Henüz yeni olduğu için desteklemiş olduğu ülke sayısı yavaş yavaş artıyor. Fakat belli başlı tüm Avrupa ülkeleri için destek sunuyor. Bu nedenle işinize yarayacağını düşünüyorum.

Bankalardan yurt dışı para transferi yaparken alınan kesintilerden sıkıldıysanız yada sinir oluyorsanız, TransferWise uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize hemen ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR