Transformers Bumblebee 1.3.1 (ios)

Transformers Bumblebee

Transformers Bumblebee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Decepticon'ların üslerini yok edin!

Transformers Bumblebee, efsane robotların yer aldığı mobil arcade yarış oyunu. 20 Aralık 2018’de vizyona girecek olan Transformers 6 filmiyle aynı adı taşıyan oyunu dönüşebilir robotların bulunduğu aksiyon yüklü sonsuz yarış oyunu olarak tanımlayabiliriz. Bumblebee olarak dünyayı kurtarma görevini üstleniyorsunuz ancak tehlikelerle dolu bu yolculukta tek başınıza değilsiniz. Optimus Prime, Sideswipe, Arcee, Mirage, Ratchet, Jazz, Novastar, Moonracer, Prowl da sizinle.

Transformers hayranlarına tavsiye edeceğim oyunlardan biri Transformers Bumblebee. Sarı Camaro’ya dönüşen sevimli robot Bumblebee ve onunla birlikte dünyayı savunan arkadaşlarının yer aldığı, araba kovalamaca, efsane boss mücadelelerini de içine alan harika bir aksiyon oyunu.

Decepticons yani kötü robotlara karşı mücadele oyunda da sürüyor. Kötü robotların üssüne doğru korkusuzca sürüyor, robota dönüşerek kötülere günlerini gösteriyorsunuz. Decepticon’ların üssünü yok etmek göreviniz. Elbette tek başınıza girmiyorsunuz. Kahraman lider Optimus Prime, spor araca dönüşen cesur savaşçı Sideswipe, Autobot casusu Mirage, yetenekli kadın Autobot Arcee, takımı desteklemek için her zaman hazır olan Autobot doktoru Ratchet, kimsenin bulaşmak istemediği savaşçı Novastar, bir başka kadın Autobot Moonracer, polis arabasına dönüşen askeri strateji uzmanı Prowl, sizinle birlikte olan karakterlerden sadece birkaçı.

Transformers Bumblebee Özellikleri:

  • Decepticon üslerine hızlı ve korkusuzca sürün.
  • Arabaları kovalayın, drone’lara ateş edin.
  • Robota dönüşerek boss’larla mücadele edin.
  • Decepticon üslerini yok edin.
  • Efsane boss’ları yenin, ödüllerin sahibi olun.
  • Transformers’larınızın zırh ve silahlarını yükseltin.
  • Görev ve etkinliklere katılın.

YORUMLAR