Transphotos

Transphotos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    Chuck Zou

iPhone ve iPad üzerinde kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama ile fotoğraflarınıza efektler vermek oldukça kolay hale geliyor.

Transphotos uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve işe yarar fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi. Çok daha güzel görünümlü resimler elde etmek için kullanabileceğiniz uygulamada direkt olarak tarzınızı seçebiliyor ve fotoğraflarınızı istediğiniz şekle sokabiliyorsunuz. Onlarca farklı ve karmaşık adım yerine tek tıklamalık kolay bir arayüzü tercih eden uygulamanın hedefi en hızlı ama en güzel sonucu almanıza yardımcı olmak.

Elbette çok detaylı çalışmalar yapmak isteyen kullanıcılar için bu imkan da sunulmuş durumda. Pek çok özellik ücretsiz olarak sunuluyor fakat daha da gelişmiş ve renkli efektlere ulaşmak isteyenlerin uygulama içerisinden satın alma yapmaları da mümkün kılınmış durumda.

Genel görünüm itibariyle çok kolay kullanılan uygulamanın renk tonları ve menüleri de göz yormayacak sadelikte hazırlanmış. Ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirebileceğiniz uygulama sayesinde fotoğraf efektlendirmeler çok daha kolay hale gelecek.

YORUMLAR