Trash Truck Simulator 1.0 (ios)

Trash Truck Simulator

1.0
Trash Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trash Truck Simulator, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir kamyon simülasyonu olarak dikkatimizi çekiyor.

Trash Truck Simulator, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz son derece gerçekçi bir kamyon sürme oyunudur. Oyunda sokaklardaki çöpleri topluyor ve atık merkezlerine iletmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olan Trash Truck Simulator, gerçek fizik kurallarına ve sürüş becerilerine dayalı bir oyundur. Oyunda dar sokaklarda çöp kamyonu sürmeye çalışıyor ve aynı zamanda becerilerinizi sergiliyorsunuz. Dikkatli bir sürüş gerçekleştirmeniz gereken oyunda çöp kamyonunu idare ediyorsunuz. Sürüş becerilerinizi sergilemeli ve sokaklardaki çöpleri temizlemelisiniz. Dikkatli bir sürüş gerçekleştirmeniz gereken oyunda son derece dikkatli olmalısınız. Gelişmiş bir trafik sistemine ve kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebildiğinizi söyleyebilirim.

Öte yandan bir hayli detaylı kamyonlara sahip olan oyunda farklı araçlar seçebiliyorsunuz. Farklı hava koşullarında oynayabileceğiniz oyunda gelişmiş bir trafik sistemi de yer alıyor. Böylece kendinizi gerçek bir trafikteymiş gibi hissedebiliyorsunuz. Çocukların da rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Trash Truck Simulator'u sakın kaçırmayın.

Trash Truck Simulator oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.