TrendBox

TrendBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrendBox, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir moda takip uygulaması.

TrendBox, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir moda ve alışveriş uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu şık ve işlevsel uygulamada farklı markalardan derlenen binlerce ürün yer alıyor. Tüm bu ürünler TrendBox sayesinde kullanıcılarının parmaklarının ucuna getiriliyor!

Uygulama temel olarak modayı takip eden ve alışveriş yapmaktan kullanıcılara hitap ediyor. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan TrendBox'ta her yaşa uygun ürünler bulmak mümkün. Uygulamada hem şık görünen hem de düzenli bir arayüz kullanıldığı için aranılan ürünleri bulmak çok basit ve zahmetsiz. TrendBox'ta Barçın Spor, Bershka, Boyner, Defacto, Enmoda, Gap, Hepsiburada, LC Waikiki, Lidyana ve diğer popüler moda kuruluşları yer alıyor.

Derlenen ürünler arasından beğendiklerimiz olursa hemen yan taraflarında yer alan satın al butonuna tıklayarak satın alma işlemlerini tamamlayabiliyoruz. Uygulama hiçbir şekilde kullanıcıların kredi kartı bilgilerini talep etmiyor. Bu da güven hissini pekiştiren önemli bir etmen.

Ürünler arası geçişler basit kaydırma işlemleri ile gerçekleştiriliyor. Geçişler esnasındaki animasyon uygulamanın daha dinamik ve interaktif görünmesini sağlıyor. Açıkçası hem kullanım özellikleri hem de içerik olarak TrenBox'ı fazlasıyla memnun edici bulduk.

Eğer siz de modayı takip etmeyi ve alışveriş yapmayı seviyorsanız TrendBox beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR