Trial By Survival

Trial By Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    Nah-Meen Studios LLC

Trial by Survival, zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız aksiyon odaklı bir oyun.

Trial by Survival, iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Masumiyetini kanıtlaması için zombilerle dolu bölgeye gönderilen bir adamın hikayesine ortak olduğumuz bu oyunda mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Uzun süre boyunca devam eden Dünya Savaşı sonunda çöken medeniyetlerden geriye sadece yıkıntılar ve harap olmuş şehirler kalmıştır. Savaşın ölümcül getirilerinden bir tanesi de insan etiyle beslenen zombilerdir. Karakterimiz gereken ekipmanı ve silahlarını kuşanarak kaos ortamına adım atar ve hayatta kalma mücadelesine başlar.

Oyunda hayatta kalma ve arena olmak üzere iki farklı mod mevcut. Bu modlardan dilediğimizi seçip oyuna başlayabiliyoruz. Trial by Survival'ın en dikkat çekici yanlarından bir tanesi de haritaların sürekli olarak yeniden üretilmesi. Bu özellik sayesinde daima farklı haritalar üzerinde oynama şansına sahip oluyoruz ve bu sayede oyun asla monotonlaşmıyor.

Trial by Survival'da kuş bakışı kamera açısına yer verilmiş. Bu kamera açısı kontrol mekanizmasının rahat işlemesi üzerinde büyük bir etkiye sahip. Karakterimizi ekranın iki yanından parmak kaydırma hareketleri ile yönetebiliyoruz.

Hayatta kalma üzerine kurulu olduğu için oyunda geniş çaplı bir seçenek listesine sahibiz. Ölümcül silahlar tasarlayabileceğimiz gibi yanımıza güçlü bir köpek de alabiliyoruz. Oyun stratejimiz tamamen bize bırakılıyor. Belirli kalıplar içerisinde oynamak yerine tamamen özgür bırakıldığımız için sıkılmadan uzun süre boyunca keyifli bir deneyim yaşayabiliyoruz. Aksiyon dozu yüksek ve zombi temasıyla zenginleştirilmiş bir oyun arayışındaysanız Trial by Survival sizi kesinlikle memnun edecektir.

YORUMLAR