Trials Frontier 2.0.0 (ios)

Trials Frontier

Trials Frontier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    409

  • ÜRETİCİ

    Ubisoft

Trials Frontier oldukça eğlenceli bir motor yarışı oyunudur

Trials Frontier bize çılgın bir eğlence sunan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir motor yarışı oyunudur.

Çıkarttığı başarılı yapımlarla tanınan Ubisoft tarafından yayınlanan Trials Frontier bize heyecan dolu bir yarış tecrübesi sunuyor. Oyunda parlak boyaya sahip yarış motorlarının yerine çamur ve tozla kaplı arazi motorumuza atlıyoruz ve rampalardan uçarak, taklalar atarak yarışta birinci gelmeye çalışıyoruz.

Trials Frontier dümdüz yarıştığımız bir yarış oyunundan ziyade fizik tabanlı bulmacalara dayalı bir yarış oyunudur. Oyunda büyük atlayışlar, akrobatik hareketler yaparken bir yandan da yarışta en önde olmaya çalışmaktayız. Bu nedenle oyun sıkıcı olmaktan uzak bir yapıya sahip oluyor ve bize her yarışta yeni bir heyecan sunuyor.

Trials Frontier geniş bir oyun dünyasına sahip ve her yarışta bu dünyanın bir bölümünü keşfedebiliyoruz. Oyun oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış ve göze hoş görünüyor. Oyunda ilerledikçe ve yeni yarışlar kazandıkça motorumuza birbirinden güzel eklentiler yapabiliyor ve motorumuzu güçlendirebiliyoruz. Bu iş için yarışlar esnasında farklı eşyaları da toplayabilmekteyiz. Oyunda bize farklı yarış motrlarını kullanabilme imkanı da veriliyor.

Trials Frontier hem görsel hem de oynanış olarak oldukça eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR