Tribe - Video Messenger

Tribe - Video Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tribe - Video Messenger, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Tribe - Video Messenger, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. İlginç bir uygulama olan Tribe ile videolu mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla sohbet etmenize yardımcı olan bir uygulama olan Tribe ile 15 saniyelik videolar çekebiliyor ve arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Tribe ile gerçek sohbetin keyfine de varabiliyorsunuz. Ayrıca gelişmiş bir algoritmik sisteme sahip olan Tribe çektiğiniz videolarda cümlelerinizi seçiyor ve cümlelerinizle alakalı linkleri önünüze getiriyor. Örneğin siz bir ürün hakkında arkadaşınıza bir şeyler anlattığınızda uygulama bunu algılayarak o ürünün linklerini size ve arkadaşlarınıza gösteriyor. Kolay bir kullanımı ve hızlı bir arayüzü bulunan uygulama oldukça dikkat çekiyor. 

Oldukça kolay bir kullanımı ve sade bir tasarımı bulunan uygulama özellikle uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla konuşmak için biçilmiş kaftan. Yüksek kaliteli filtreleri de bulunan uygulama ile kaliteli videolar kayıt edebiliyorsunuz. Uygulamanın nasıl işlediğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tribe uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR