Triber

Triber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal medya hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden yönetebilirsiniz.

Aktif olarak kullandığınız sosyal ağlardaki hesaplarınızı tek tek kontrol etmekte zorlanıyorsanız, iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz Triber uygulamasıyla tüm hesaplarınızı tek bir platformdan görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal medya platformlarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Her platformdaki hesaplarımızı kontrol etmek günden güne zorlaşırken, bu problemi ortadan kaldıran uygulamalar oldukça işimize yarıyor diyebilirim. Bu uygulamalardan biri olan Triber, seçeceğiniz sosyal ağları kendi uygulamanızda görüntülemenizi sağlıyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra; kendi oluşturacağınız uygulamanıza ikon ve isim seçiyorsunuz. Daha sonra Facebook, Twitter, Instagram, YouTube gibi ağlardan istediklerinizi seçip uygulamanızı oluşturuyorsunuz. Bu adımları tamamladıktan sonra telefonunuzun uygulamalar menüsünden kendi oluşturmuş olduğunuz uygulamaya girerek hesaplarınızı tek bir platformdan görüntüleyebilirsiniz.

Benzer uygulamalardan daha farklı bir yapıya sahip olan Triber uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilir, tüm sosyal ağ hesaplarınızı tek bir platform üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR