Trigger Fist 1.11 (ios)

Trigger Fist

Trigger Fist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger Fist yüksek dozda aksiyon sunan ve silahların bir an bile susmadığı bir çatışma oyunudur.

Trigger Fist ücretsiz olarak indirilebilen aksiyon dolu bir çatışma oyunudur. Counter Strike tarzına sahip olan oyunda FPS yerine TPS dinamikleri kullanılmış. Akıcı kontroller ve yönlendirme mekanizmaları oyunun keyfini artıran detaylardan. Bu tarz oyunlarda kontroller önemli bir yere sahiptir ve geliştiriciler de Trigger Fist’i tasarlaken bunu göz önüne almış görünüyor.

Oyunda düşman birimlerini elimizde bulundurduğumuz çeşitli silahları kullanarak etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Bu hiç de kolay olmuyor çünkü çevreden sürekli bir düşman akınıyla karşı karşıyayız. Multiplayer modunun da eksik edilmediği oyunda arkadaşlarınızla beraber mücadele edebilirsiniz. Tekli oyuncu görevlerinden sıkılanlar için bu gerçekten iyi bir alternatif.

Yine de internet bağlantınız oyksa tekli oyuncu modları da sizi eğlendirecektir. Düşmanı gözlemle, ateş et, siper al, şarjör doldur, nişan al, vur... Bunlar oyunun gerçekçiliğini artıran detaylar ve hepsi Trigger Fist’te yer alıyor. Basit bir adam vurma oyunundan ziyade komplike bir savaş oyunu olan Trigger Fist oyunculara aksiyon dolu bir deneyim vaat ediyor.

YORUMLAR