Trigger On The Road

Trigger On The Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigger On The Road, Unity 3D oyun motoru sayesinde başarılı grafikler sunan, benzelerinden farklı bir araba yarışı oyunudur.

Trigger On The Road, Clius tarafından geliştirilen ve dünya çapında en çok oynanan araba yarışı oyunlarından birisidir. Unity 3D motoru kullanılarak geliştirilen ve klasik araba yarış oyunlarına hiç benzemeyen bir oynanışa sahip olan oyun, eski iPhone ve iPad modellerinde dahi akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

iPhone ve iPad’iniz için yepyeni bir araba yarışı oyunu arıyor ve de klasik araba geçmeyi temel alan yarış oyunlarından sıkıldım diyorsanız Trigger On The Road’u kesinlikle denemelisiniz. Orta seviyede grafiklerle süslenmiş oyunda tek rakibiniz kendiniz olduğundan rekorunuzu geçmek için oynadıkça oynayacak, tablet ve telefonu elinizden zor bırakacaksınız. Bazen iç bazen de dışarıda yarıştığımız oyunda amacımız yol boyunca karşımıza çıkacak engelleri büyük ustalıkla aşarak bitiş noktasına zamanında varmak olsa da işiniz hiç te kolay değil. Bir yandan türlü engellerden aracınızı korumak diğer yandan da altınları toplayarak en kısa sürede bitiş çizgisini görmek durumundasınız.

Hızlı bitirdiğimiz her aşama için 3 kupa ile ödüllendirildiğimiz oyunda mini arabadan spor arabasına onlarca farklı sürüş tekniği isteyen aracı kullanıyoruz. Topladığımız altınlarda da arabamızı yükseltiyor, engellerden daha kolay sıyrılabiliyoruz.

“Birinci ol kazan, kupayı evine götür” araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız kendinizle yarışma fırsatı sunan Trigger On The Road’a bir göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR