Triggertrap 2.2 (ios)

Triggertrap

2.2
Triggertrap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Triggertrap, iOS kullanıcılarının cihazları üzerindeki ve SLR kameralarını farklı şekillerde yönetmesini sağlayan yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Triggertrap, fotoğraf çekmeyi sevenler ve özellikle fotoğrafçılar için gerekli olan en yararlı araçlardan bir tanesidir. iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulama ile cihazınız üzerinde yer alan ve SLR kameralarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan bir çok özellik sayesinde kameralarınızın sahip olduğu özellikleri kolay ve hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Kameralarınız ile istediğiniz fotoğrafları çekebilmek için uygulama üzerinde yer alan tüm modlar düzenlenebilir olarak ayarlanmış. SLR kameranızı iOS cihazınıza bağlayabilmek için Triggertrap Mobil Dongle cihazı satın almalısınız. Ayrıca üretici adresini ziyaret ederek diğer desteklenen cihazların listesine ulaşabilirsiniz. Uygulama 300'den fazla kamerayı desteklemekle birlikte, bu kameralar hakkında ihtiyaç duyacağınız bilgilere de ulaşmanızı sağlıyor.

Özellikler:

  • Hızlandırılmış fotoğraflar çekme
  • Zaman sıçraması yapabilme
  • Ses algılama
  • Mesafe azaltma

YORUMLAR