Trigraphy 2.1.3 (ios)

Trigraphy

Trigraphy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trigraphy, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf uygulamasıdır.

Trigraphy, fotoğraflarınızı dijital bir sanat eserine dönüştürmenize olanak tanıyan, açıkçası benim bugüne kadar gördüğüm en başarılı fotoğraf uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, çoğu muadil uygulamalarda gördüğümüz filtrelerin çok ötesinde yaratıcı efektlerle karşılaşacaksınız. Sizlere en güzel anlarınızı bir sanat eserine dönüştürme imkanı veren bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Trigraphy uygulamasıyla ilk karşılaştığımda inanılmaz derecede heyecanlandığımı söylemeliyim. Eğer bir atölye eğitimi kapsamında dijital fotoğraf işleme eğitimi aldıysanız ya da böyle bir şey olduğunu duyduysanız, uzun süre emek harcamanız gereken işlemleri hazır filtrelerle çok kısa sürede halletmenize yardımcı oluyor. Hatta mübalağa yapmakta sakınca görmüyorum, bildiğiniz bir sanat eseri yaratmanıza yardımcı oluyor. 20'nin üzerinde doku üzerinde çalışabilir, birbirinden güzel filtreler kullanabilir, kullandığınız bu efektlere ince ayarlar yaparak inanılmaz bir dönüşüm yaratabilirsiniz. Sınırsız kombinasyondan istediğinizi seçin ve uygulayın. Daha sonra istediğiniz sosyal medya platformunda gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.

Trigraphy uygulamasının ücretli olduğunu söylemeden geçmeyelim. Verdiğiniz paranın hakkını verecek nadir uygulamalardan biri diyebilirim. Denemenizi mutlaka öneririm.