Trimaginator 1.8 (ios)

Trimaginator

1.8
Trimaginator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızı Kübizm sanatını andıracak biçimde dönüştürebilirsiniz.

Trimaginator uygulamasını kullanarak, iOS cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı Kübizm sanat akımını andıracak şekilde dönüştürebilirsiniz.

Resimlerin geometrik şekillerle birleşerek harika eserler ortaya çıkması olarak özetleyebileceğimiz Kübizm sanatı, 20.yüzyıl’da ortaya çıkmış ve o yıllara damgasını vurmuştu. Bu sanat akımını temel alan Trimaginator uygulaması da, fotoğraflarınızı geometrik şekillerle birleştirerek bambaşka eserler ortaya çıkarıyor. Efekt ve rötuş yapılan uygulamaların da ötesinde, fotoğraflarınızı üç boyutlu bir düzleme yerleştirerek çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı bu şekilde dönüştürmek isterseniz, uygulamanın kullanımının oldukça basit olduğunu söylemeliyim. Ana ekrandaki fotoğraf simgesine basarak yeni bir fotoğraf çekebilir, beyaz üçgen şeklindeki butonla galerideki fotoğraflarınızdan seçim yapabilirsiniz. Fotoğrafı seçtikten sonra ise sağ üstte bulunan düzenleme butonuyla sunulan araçlara ulaşaibliyor, sol alt kısımdaki üçgen butona basarak da fotoğrafınızı farklı modlarla görüntüleyebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden, fotoğraflarınızı birer sanat eserine çevirebileceğiniz Trimaginator uygulamasını 2.99$ ödeyerek indirebiliyorsunuz.