Trio

Trio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trio, iOS cihazlarımız üzerinde arkadaşlarımızla bir araya gelip ortak çalışmalar yürütebileceğimiz bir sosyal etkileşim uygulaması.

Trio, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal etkileşim ve paylaşım uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uygulama sayesinde arkadaşlarımız ile birlikte sunulan dijital platformda bir araya gelebiliyor ve ortaya ilginç çalışmalar çıkartabiliyoruz.

Trio'da fotoğraf, video ve GIF dosyalarını bir araya getirme şansına sahibiz. Bu sayede ilgimizi çeken ve aynı ekilde arkadaşlarımızın da ilginç bulduğu fotoğrafları, videoları ve GIF dosyalarını kombine edebiliyoruz. Uygulama aynı zamanda müzik, ses kaydı ve metin ekleme şansı da sunuyor. Bu işlemlerin sonucunda ortaya gülünç, eğlenceli ve mizahi değeri yüksek olan görüntüler çıkıyor. Açıkçası Trio'nun özellikle samimi arkadaş grupları arasında epey ilgi göreceğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanmak son derece pratik. Fotoğraf, video ve GIF ikonlarına tıklayarak ilgili kategorinin içeriğini yükleyebiliyoruz. Yapacağımız çalışmalara istediğimiz arkadaşımızı davet edebilir ve onun da paylaşımda bulunmasını sağlayabiliriz.

Tüm işlemler bittikten ve görüntü ortaya çıktıktan sonra istersek onu farklı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabiliyoruz. Instagram, Vine, Twitter gibi kanallar sunulan seçenekler arasında.

Trio, birden fazla kullanıcıyı etkileşime soktuğu için eğlenceli bir kullanım deneyimi sunuyor. Genel olarak başarılı ve ilginç bir yapım olduğunu düşünüyoruz. Siz de arkadaşlarınızla bir araya gelerek ortak çalışmalar üretmek istiyorsanız Trio iyi bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR