TRIOO 1.1.1 (ios)

TRIOO

TRIOO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRIOO, iOS cihazları üzerinde eğlenceli ve reflekslere dayalı bir oyun arayanlara hitap ediyor.

TRIOO, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, insanı strese sokan bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun tamamen refleksler üzerine kurulu. Dolayısıyla el çabukluğunuza ve reflekslerinize güveniniz yoksa TRIOO'yu denemenizi tavsiye etmiyorum.

Öncelikle belirtmem gerekiyor ki TRIOO son derece basit bir altyapı üzerine kurulu. Rafine ve gösterişten uzak arayüzü de bunu kanıtlar nitelikte bir tasarıma sahip. Oyundaki temel amacımız zıplayan topların aşağıya düşmelerine engel olmak ve yolculukları boyunca onları yönlendirmek.

Bu amacı gerçekleştirebilmek için kontrolümüze bir çubuk veriliyor. Bu çubuğu kontrol edebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Zamanlamayı doğru bir şekilde ayarlamalı ve çubuğu tam olarak topların düşeceği noktalara çekmeliyiz. Aksi halde başarısız oluyoruz.

Neyse ki bu zorlu görev esnasında yardımımıza dokunabilecek güçlendiriciler ve bonuslar sunuluyor. Bunları kullanarak zorlandığımız bölümler daha rahat bir şekilde geçebiliyoruz. Oyunda 80 bölüm olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bu bakımdan uzun soluklu bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyebiliriz.

Hızınıza ve çevikliğinize güveniyorsanız TRIOO severek oynayacağınız oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR