TripAdvisor 8.0 (ios)

TripAdvisor

8.0
TripAdvisor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TripAdvisor, seyahatlerinizde gidebileceğiniz en iyi yerleri, otelleri, restoranları ve uçak biletlerini bulmanıza yardım eden etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

TripAdvisor, seyahate çıkmaya karar verdiğinizde size seyahat planınızı hazırlamaktan başlayarak, seyahatiniz bitene kadar rehberlik edebilecek oldukça güzel ve etkileyici iOS uygulamarından bir tanesi.

TripAdvisor, gitmeyi planladığınız yerler hakkında, binlerce gezgin tarafından yapılmış yorumları, eklenen fotoğrafları ve verilen puanları görebileceğiniz etkileyici bir uygulama olarak seyahatinizden daha fazla keyif almanızı sağlayabilir.

Tatile gitmek istediğiniz yer hakkında kararsız kaldıysanız TripAdvisor'ı kullanarak, yeni yerler keşfedebilirsiniz. İş gezisine çıkarken, gittiğiniz yerle alakalı herşeyi öğrenebilirsiniz.

Seyahat planınızı ouştururken, size en uygun otelleri, en düşük fiyatlı uçak biletlerini, birbirinden güzel restoranları ve gittiğiniz yerle alakalı yapılması gereken etkinlikleri gösteren uygulama sıkça seyahat edenlerin iPhone ve iPad'lerinde mutlaka bulundurması gereken uygulamalardan biri.

Özellikler:

  • Gezginler tarafından yapılmış milyonlarca yorum, görüş, fotoğraf ve videoya erişebilme
  • Yiyecek türüne, fiyat aralığına ve puanlarına göre en iyi restoranları görüntüleme
  • En iyi oteller arasından kendinize en uygun olanı seçme imkanı
  • Uçuk biletlerini karşılaştırma ve en uygun fiyatları görüntüleme
  • Yakınızdaki yerleri veya kendi gireceğiniz adres yakınındaki yerleri keşfetme
  • Seyahat hakkındaki sorularınıza forum üzerinden yanıt bulma
  • Otel, restoran ve diğer aktiviteler hakkında yrorum yapma ve resim ekleyebilme

Seyahatinizle ilgili neredeyse herşeyi bulabileceğiniz TripAdvisor'ı ücretsiz olarak indirerek iOS cihazlarınız üzerinden istediğiniz an seyahat planı yapabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR