Triple Agent 1.2 (ios)

Triple Agent

1.2
Triple Agent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Triple Agent, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen, ailenizle ya da arkadaşlarınızla bir araya gelip keyifle oynayabileceğiniz sıra dışı bir parti oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızdan oynayabileceğiniz Triple Agent mobil oyunu, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde vazgeçilmeziniz olacak farklı bir tür parti oyunudur.

Triple Agent mobil oyununda bütün mesele sizin ne kadar blöf ve çıkarım yapabildiğinizle alakalıdır. Zira oyunun galibini de çıkarım yeteneği ve biraz da yalan söyleme becerisi belirliyor. 5-7 kişiyle oynanabilen Triple Agent oyununu oynamak için öncelikle arkadaşlarınızla yüz yüze olmalısınız. Yalnızca bir mobil cihaz üzerinden oynayacağınız oyun esnasında cihaz tüm oyuncular arasında gidip gelecek.

Oyunda bir soruşturma yapacaksınız ve sonunda ise kimin suçlu olduğuna karar vereceksiniz. Oyunun başında ise aslında suçlu taraf belli ki bunlar da virüs ajan olarak adlandırılan ikili ajan grubu. Diğer bir grup ise masum olan soruşturmacılardan oluşan servis ajanı grubu olacak. Ancak servis ajanları kimin virüs olduğunu bilmiyor. Yani suçluyu arayacaklar. Diğer taraftan ikili ajanlar ise suçu servis ajanlarına atacak ve suçlamalarla ortalığı karıştıracak. Sonunda virüs ajanların suçlu olduğuna karar verilirse seviş ajanları oyunu kazanmış olacak. Aksi takdirde ise ikili ajanlar başarılı olmuş oluyor ve oyunu kazanıyorlar.

Mobil oyun dünyasında nadir olan parti oyunlarından biri olan Triple Agent son derece keyifli bir parti olarak karşımıza çıkıyor. Bu güzel oyun deneyimini arkadaşlarınızla yaşamak için Triple Agent uygulamasını AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR