Tripwolf 4.4.0 (ios)

Tripwolf

Tripwolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tripwolf seyahatlerinizi planlamanıza yardımcı olan bir harita uygulamasıdır

Tripwolf içerisinde kullanıcılar tarafından beslenen zengin bir içeriğe yer veren bir mobil çevrimdışı harita ve seyahat uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz Tripwolf, GSM operatörlerinize roaming (dolaşım) ücreti ödemeden ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan haritalara göz atmanıza ve yön bulmanıza yardımcı oluyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinizde internet bağlantısı bulmak problem olabiliyor. Tripwolf bu tür seyahatlerinizde iPhone veya iPad tabletlerinizde olmazsa olmaz bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Tripwolf içerisinde yer alan haritalara göz atarken bulunduğunuz konum özel bir işaretle belirtiliyor. Bu sayede nerede olduğunuzu anlayabiliyor ve nereye gitmek istediğinizi tahmin edebiliyorsunuz.

Tripwolf size sadece harita göstermenin haricinde ziyaret edilmesi gereken önemli yerler, tarihi alanlar, restoranlar, oteller, gece kulüpleri, mağazalar hakkında da resimler ve bilgiler sunuyor. Bu mekanlarla ilgili kullanıcı yorumları ve tavsiyelerle zenginleştirilen uygulama sayesinde nereye gitmek istediğinize karar verebiliyorsunuz.

Tripwolf içerisinde yer alan seyahat planlayıcısı sayesinde seyahate çıkmadan gideceğiniz yerler hakkında bilgi alabilir, nereleri ziyaret edeceğinizi kararlaştırabilir ve bu sayede seyahatiniz sırasında yer arama derdinden kurtularak zaman kazanabilirsiniz.

YORUMLAR