Trivia Crack Kingdoms

Trivia Crack Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    Etermax

Trivia Crack Kingdoms, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur.

Trivia Crack Kingdoms, hem arkadaşlarınızla hem de başka insanlarla beraber oynayabileceğiniz mağazalardaki en iyi bilgi yarışması oyunları arasında yer alıyor ve oldukça güzel vakit geçirebiliyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz oyunda, birbirinden zor fakat genel kültürünüzü artıracak sorularla karşılaşacaksınız. Her yaştan insana hitap eden sorular olması nedeniyle mutlaka değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Trivia Crack oyununu daha önce oynadınız mı bilmiyorum, çarkıfelek mantığında bir yapıya sahip ve ortadaki 'Döndür' butonuna basarak rastgele kategorilerle karşılaşıyoruz. Bu kategoriler arasında Spor, Tarih, Bilim, Sanat, Eğlence ve Coğrafya yer alıyor. 3 soruya doğru yanıt verdiğimizde kralla karşılaşıyoruz ve istediğimiz kategoriden birini seçip soruyu bekliyoruz. Eğer o soruyu doğru yanıtlarsak seçtiğimiz kategorinin sahipliğini alıyoruz ve rakibimize karşı öne geçiyoruz. 

Trivia Crack Kingdoms'da temel olarak aynı fakat çok farklı bir oynanışa sahip. Burada 'Oyna' dedikten sonra kendimize bir kategori seçiyoruz ve sadece o kategoriden sorular karşımıza geliyor. Bu noktada asıl oyundan fark ortaya çıkıyor diyebilirim. Ekranda 6 kapalı kutu bulunuyor ve krala ulaşana kadar sorulara doğru cevap vermek zorundayız. Bazı joker kutularla karşılaşabiliriz: Bizlere krala giden yolda 2 seçenek sunan şans kutusu, karşımıza çıkan soruda 2 yanlış şıkkı eleyen ninja, karşı rakibin bir tacını çalabileceğiniz yarasa, karşımıza zor soru çıkaran büyücü gibi. Kapalı kutulardan kralı bulduktan sonra soruya doğru cevap verdiğiniz taktirde 1 kral tacı kazanıyorsunuz. 5 taca ulaşana kadar oynamaya devam ediyoruz. 

Açıkça söylemek gerekirse Trivia Crack Kingdoms benim de severek oynadığım oyunlardan biri ve boş vakitlerimde kendisini sıklıkla ziyaret ediyorum. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu sizlere de tavsiye ederim. Oldukça eğleneceğiniz ve genel kültürünüzü geliştirebileceğiniz bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR