Trivia Crack 1.9.2 (ios)

Trivia Crack

Trivia Crack
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,017

  • Üretici

    Etermax

Trivia Crack içerisinde farklı kategorilerde toplanmış onlarca genel kültür sorusu barındıran eğlenceli bir mobil oyun.

Trivia Crack hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla keyif içerisinde oynayabileceğiniz bir yarışma oyunu. Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyunu iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz. Renkli arayüzü ve eğlenceli karakter modellemeleriyle dikkat çeken bu oyunda farklı kategoriler altında toplanmış onlarca soruya doğru yanıt vermeye çalışıyoruz.

Oyun ücretli olarak indirilebildiği için içerisinde herhangi bir reklam bulunmuyor. Aslında fiyat etiketi de bu tarz bir oyun için biraz yüksek sayılır fakat oyun gerçekten dolu dolu ve aldığı ücretin karşılığını eksiksiz olarak vermeye çalışıyor.

Bilim, eğlence, spor, sanat, coğrafya ve tarih gibi birçok farklı kategori sunan oyunda bu kategorilerin her biri onlarca farklı soru bulunduruyor. Arkadaş ortamlarında veya aile arasında oynamaya uygun içerikler sunan Trivia Crack'te başarılı olabilmek için hem hızlı düşünmek hem de doğru cevabı bulmak gerekiyor. Rakiplerimizle canlı olarak sohbet edebilme şansı da sunan Trivia Crack'te aldığımız puanları farklı platformlarda paylaşabiliyoruz.

Genel olarak eğlenceli ve kalabalık gruplar tarafından oynandığında daha bir eğlenceli hale gelen Trivia Crack, herkesin zevkle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR