Tropical Wars 1.08.094 (ios)

Tropical Wars

Tropical Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tropical Wars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Tropical Wars taktiksel yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz, boş vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir korsan oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Tropical Wars'da korsan savaşları konu alınıyor. Biz bu savaşlara tarafımızı seçerek dahil oluyoruz ve açık denizlerin en korkulan korsanı olmak için mücadele ediyoruz. Oyunda herşeye kendi korsan adamızı imşa ederek başlıyoruz. Bu adadaki yapılar ise bizim gücümüzü düşmanlarımıza sergiliyor. Bu nedenle adamızı ne kadar geliştirirsek o kadar itibar sahibi olabiliyoruz.

Tropical Wars'da adamızı geliştirebilmek için altın toplamamız gerekiyor. Bu altını elde edebilmek için kullanabileceğimiz yöntem ise diğer korsanlarla savaşarak gemilerini yağmalamak. Topladığınız altında kendi korsan gemilerinizi inşa ediyorsunuz ve onları geliştirebiliyorsunuz.

Tropical Wars'da dilerseniz diğer oyuncularlar ittifaklar ve loncalar kurabilirsiniz. Oyunda renkli ve göze hoş görünen grafikler yer almakta.

YORUMLAR