Trover 1.6.6 (ios)

Trover

Trover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trover'i iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak tüm dünyadan gezi paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Trover uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından dünyanın her yanından gezginlerin deneyimlerini görmelerini sağlayan ücretsiz bir seyahat ve gezi uygulaması diyebilirim. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ve coğrafi olarak işaretlenmiş fotoğraflardan oluşan uygulama, böylelikle dilediğiniz ve gitmek istediğiniz yerler hakkında en güncel bilgilere erişmenize de olanak tanıyor.

Uygulamada yer alan kullanıcılar, fotoğraflarını coğrafi konumlu olarak paylaşabiliyorlar ve fotoğraflarının altına yorumlar ve deneyimler de yazabiliyorlar. Böylelikle aynı konumları gezmek istediğinizde onların bu deneyimlerinden faydalanabiliyor, seyahatlerinizden daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Elbette paylaşımlarının altına yorumlar eklemek ve tartışmalara girmek de mümkün.

Eğer bulunduğunuz konuma yakın görülecek yerleri incelemek isterseniz size bu bilgileri de sunabilen uygulama, size benzer gezi zevklerine sahip diğer kullanıcılarla iletişime geçmenize de yardımcı oluyor. Dolayısıyla uygulamanın hem yerel hem de küresel bazda yeterli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim.

Haber akışı sayesinde takip ettiğiniz kullanıcılara dair tüm bilgileri sunabilen uygulama, beğendiğiniz paylaşım ve fotoğrafları favorilerinize ekleyerek daha sonra yeniden görüntülemenize de izin veriyor. Böylelikle her defasında beğendiğiniz konumlara dair paylaşımları yeni baştan aramanıza gerek kalmıyor.

Uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın olması gerekiyor ancak sürekli olarak fotoğraflara bakmak ciddi miktarda kota tüketimi gerçekleştirecektir. Bu nedenle mümkün olduğunca Wi-Fi üzerinden kullanmaya özen göstermenizi öneriyorum. Gezileri sevenlerin denemeden geçmemeleri gerekenler arasında.