Truck Simulator PRO 2016 1.3 (ios)

Truck Simulator PRO 2016

1.3
Truck Simulator PRO 2016
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Truck Simulator PRO 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Truck Simulator PRO 2016 eğer dev tırları kullanmak isterseniz ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil tır simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir tır oyunu olan Truck Simulator PRO 2016'da bir tır kullanarak yük taşımanın ne kadar zor olabileceğiniz bireysel olarak tecrübe edebiliyoruz. Oyunda temel olarak tırımızla uzak mesafe yolculuklar yapıyoruz ve teslim aldığımız yükü belirlenen zaman dilimi içerisinde hedef noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz. Açık dünya yapısına sahip olan Truck Simulator PRO 2016 Amerika üzerinde geçen bir oyun. Tırımızla yük taşırken farklı Amerikan yollarını kullanıyoruz ve değişik Amerikan şehirlerini ziyaret edip keşfedebiliyoruz.

Truck Simulator PRO 2016'da oyunun gerçekçi olmasını sağlamak için ince detaylara özen gösteriliyor. Tırımızı kullanırken benzin seviyemize ve tüketim miktarımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Bunun yanında trafikte yol alırken yaptığımız kazalar aracımıza hasar veriyor. Yüksek hızla yol aldığımızda ise polis bize ceza kesiyor. Bu nedenle yol kurallarına uymalıyız.

Truck Simulator PRO 2016'da görevleri yaparak kazanacağımız parayla tır filomuza yeni tırlar ekleyebilir, yeni tır şöförlerini işe alarak ek gelir elde edebiliriz. Klasik Amerikan ve Avrupa tırlarını kullanabildiğimiz gibi bu tırların görünümlerini kişiselleştirebiliyor ve motorlarını geliştirebiliyoruz.

Truck Simulator PRO 2016'da aracınızı kokpit kamerasını kullanarak yönetebiliyorsunuz. Oyun grafiklerinin ortalama seviyede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR