Trucker

Trucker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trucker'da TIR ve kamyon park etme oyunlarına ilgi duyan oyunseverleri cezbedecek bir oyun.

Trucker, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir park etme simülasyonu olarak öne çıkıyor. TIR park etme görevleri üzerine yoğunlaşan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bu oyundaki temel amacımız, kontrolümüze verilen TIR'ları istenen yerlere park etmek. Kulağa basit gibi gelse de kademeli olarak artan zorluk seviyesi tüm park etme becerilerimizi sınıyor.

Trucker'da yer alan tüm bölümler üç boyutlu olarak tasarlanmış. Hem araçların hem de çevre birimlerinin tasarımı beklenen kalite seviyesini karşılıyor.

Oyunda aracımızı kontrol etmek amacıyla kullanabileceğimiz farklı kontrol mekanizmaları mevcut. Analog, tilt veya dijital kontrol mekanizmasından birini seçerek oynamaya başlayabiliyoruz. Buna ek olark vitesi de otomatik veya manuel olarak seçebilme şansına sahibiz.

36 bölüme sahip olan Trucker, performansımıza göre kazanabileceğimiz 56 başarım sunuyor. Bu başarımlar ek olarak GameCenter üzerinden toplayabileceğimiz 660 puan mevcut.

Park etme oyunlarına ilgi duyuyorsanız Trucker'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR