True Surf 1.0.1 (ios)

True Surf

True Surf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya Sörf Ligi resmi mobil oyunu

True Surf, mobil platformdaki en gerçekçi sörf oyunu. Dünya genelinde sörfçülerin tercih ettiği en doğru ve güvenilir sörf raporları, tahminleri ve sahil hava durumlarını sunan Surfline’dan güç alan, fiziklerin etkileyici olduğu bir mobil sörf oyunu. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz!

iOS özelinde değil, mobilde 100MB altı boyuta sahip hem görsel hem de oynanış açısından bu kadar kaliteli bir sörf oyunu yok. İster dünyanın dört bir yanından oyuncularla kapışıyor, isterseniz de kariyer yapıyorsunuz. Avustralya Bells Beach, Hawaii Pipe, Güney Afrika Jeffreys Bay ve daha birçok dalgalarıyla ünlü, sörfçülerin yeteneklerin sergilediği yerlerde tekli yarış veya meydan okumalara giriyorsunuz. Seçilebilir 6 karakter var. Karakterinizi geliştirebiliyor, dünyanın önde gelen sörf markalarından kıyafetlerle görünümünü de değiştirebiliyorsunuz.

Sörf oyunlarında göze çarpan en önemli detay olan dalga ve karakter animasyonları True Surf’de çok başarılı. Metrelerce yükselen dalgalara karışmadan sörf yapmanın keyfini doyasıya yaşıyorsunuz. Boyu aşan dalgalar kadar hava da etkileyici. Günün ilk ışıklarında, gün içinde ve hava kararmaya yakın sörf yapmak çok keyifli. Bu arada kontrol sistemi de güzel. Basit dokunuşlarla sörfçünün kontrolü tam olarak elinizde.

YORUMLAR