TruSloMo

TruSloMo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TruSloMo, tüm iOS cihazlarınız üzerinde ağır çekim videolar kaydedebilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

iPhone 5S ile hayatımıza giren ağır çekim videolar bildiğiniz üzere sadece bu cihaz üzerinde yapılabiliyordu. Fakat geliştiriciler boş durmayarak zaman içerisinde Apple'ın diğer iPhone ve iPad modelleri için de ağır çekim video kaydedebilecekleri uygulamalar geliştirdi. TruSloMo'da bu uygulamalardan bir tanesi ve hatta en iyiler arasında yer alıyor diyebilirim.

Uygulamanın ücretsiz sürümü olması nedeni ile sadece videolarınızın başında ağır çekim modunu kullanabiliyorsunuz. Eğer videolarınızın sonunda yada istediğiniz herhangi bir yerinde ağır çekime geçmek istiyorsanız 1.99 TL ödeyerek uygulamanın Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi Instagram, iMovie, Facebook ve benzer sosyal medya platformlarında paylaşacağınız videolar için de ağır çekimi desteklemesi. Bu sayede oldukça güzel videolar oluşturabilirsiniz.

Ağır çekim yapmanıza imkan vere bir uygulama kullanmayı düşünüyorsanız şu an için tam zamanı diyebilirim çünkü uygulama limitli süre için yüzde 50 indirime girmiş durumda. Fakat bana yalnızca video başları için ağır çekim yeterli diyorsanız uygulamanın ücretsiz versiyonunu dilediğiniz kadar sınırsız kullanabilirsiniz.

Sık sık video çekenler için oldukça ideal bir uygulama olan TruSloMo uygulama sayesinde çektiğiniz videolardaki güzel anları yavaşlatarak istediğiniz yeri daha iyi vurgulayarak izleyenlerin de istediğiniz şeyi görmesini sağlyabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza bir güzellik ve farklılık da kattığı doğru.

iPhone 5S dışındaki iOS cihazlarınız için ağır çekim videolar kaydedebilmek için TruSloMo uygulamasını kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR