TTNET Kitap

TTNET Kitap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TTNET Kitap uygulaması sayesinde, kullanıcılar istedikleri yerden istedikleri zamanda Türkçe kitaplara iPhone, iPad ve iPod Touch’ları üzerinden ulaşıp, okuyabilecekler.

TTNET, mobil platformlar için geliştirdiği TTNET Kitap adındaki çevrim içi kitap satın alma ve okuma uygulamasını devreye soktu. TTNET Kitap uygulaması ile kullanıcılar iOS cihazları sayesinde yer ve zaman farketmeden satın aldıkları kitapları okuyabilecekler. Uygulama sayesinde yüzden fazla yayınevine ait binlerce kitaba ulaşılabilecek.  Ulaşılan bu kitaplar ise satın alındığı zaman 5 farklı cihaza kadar yüklenebilecek.

TTNET Kitap uygulaması sayesinde kitap okurken istediğiniz yerlerin altını çizebilir, kitap üzerinde istediğiniz yerlere notlar alabilir ve beğendiğiniz kısımları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.  TTNET kullanıcısı iseniz satın aldığınız kitaplar ADSL faturanıza yansıtılıp uygun bir şekilde ödeme yapabileceksiniz eğer TTNET Kitap için kayıt olmuşsanız kitaplara sadece kredi kartınız yoluyla ulaşabileceksiniz. 

YORUMLAR