TTNET Müzik Lookin

TTNET Müzik Lookin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TTNET Müzik Lookin, albümleri kapak görsellerinden tanıyabilen başarılı bir uygulamadır.

Türkiye’nin dijital müzik platformu TTNET Müzik’in “TTNET Müzik Lookin” adlı uygulaması ile albüm kapaklarını iPhone ve iPad’inizin kamerasına taratarak, albümün içerisindeki şarkıları dinleyebilirsiniz. Dilerseniz şarkıların tamamını dinleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

En iyi yerli ve yabancı şarkıları en hızlı şekilde müzik severlere ulaştıran TTNET Müzik’in yeni uygulaması ile albüm görselini mobil cihazınızın kamerasına okutarak albümde yer alan şarkıların 30 saniyelik tanıtımlarını dinleyebilir ve TTNET Müzik uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Albüm içerisindeki şarkıları başarılı ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilen uygulamada hali hazırda 80.000 albüm kapağı görseli bulunuyor ve TTNET Müzik’e eklenen yeni albümlerle birlikte kapak sayısı da artırıyor.

Sade arayüze yer verilen müzik uygulamasının kullanamı da son derece basit. Albümün içerisindeki şarkıların listesini görmek için tek yapmanız gereken “Hemen Başla” butonuna dokunmak ve telefon / tabletinizin kamerasını albüm görseline tutmak. Oldukça kısa süren tanımlama işleminin ardından ilgili albümün tüm şarkıları listeleniyor. Albüm isminin sağına konumlandırılmış ok işaretine dokunarak albümü TTNET Müzik uygulamasından dinleyebiliyorsunuz.

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinlememize imkan tanıyan TTNET Müzik’in Lookin adlı bu yenilikçi uygulaması, albüm görsellerini sorunsuzca tanıyabiliyor.

1.1 sürüm yenilikleri:

  • Albüm sayısı 100.000'in üzerine çıkarıldı.
  • Yeni çıkan albümler güncelleme gerektirmeden otomatik olarak sisteme eklenecek.
  • Push bildirim özelliği eklendi.
  • Bazı küçük hatalar giderildi.

YORUMLAR