Tug the Table

Tug the Table
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tug the Table son zamanların en başarılı oyunları arasında yer alıyor ve özellikle kalabalık arkadaş grupları için tasarlanmış gibi bir hali var.

Tug the Table son zamanlarda oynadığım en keyifli oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyundaki amacımız ortadaki masayla birlikte rakip oyuncuya kendi tarafımıza çekmek.

Kulağa kolay gibi gelse de bu oyunda farklı bir fizik motoru kullanılmış. Hızdan çok zamanlama önemli. Görevimizi başarıyla yerine getirebilmek için karakterimizin ayağı yere bastığında butona basarak güç almalıyız. Butona sürekli ve hızlı basarak başarılı olma planları yaparsanız kesinlikle başarısız olursunuz. Zamanlamayı tutturmalı ve rakibin pozisyonunu da göz önüne almalısınız.

Oyunda basit ve sade bir tasarım kullanılmış. Bu tercih çok yerinde olmuş ve oyuna çekici bir hava katmış. Renkli ve minimal görseller göz yoruculuktan uzak ve eğlenceli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Rakibimizle tam beş maç yapıyoruz ve tahmin ettiğiniz gibi en çok yenen kazanıyor. Her oyundan sonra o maçın videosunu da izleme şansına sahibiz. Eğer arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğeniz keyifli bir oyun arıyorsanız Tug the Table'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR