Tumblestone 1.0.2 (ios)

Tumblestone

Tumblestone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen Tumblestone, aksiyon ve bulmaca oyun dinamiklerini içinde barındıran keyifli bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Tumblestone , klasik eşleştirme oyunlarının aksine oyuna aksiyon ve hikaye temelini katarak öne çıkan bir tür bulmaca oyunudur.

Tumblestone mobil oyunun kontrolleri de piyasada benzerleri gibi basit şekilde düzenlenmiştir. Tumblestone mobil oyununu diğerlerinden farklı kılan nokta ise oyunun bir hikaye temelinde seyretmesi. Öyle ki zaman zaman sanki bir bulmaca oyunu değil de bir aksiyon oyunu oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Oyunda sunulan farklı karakterler ve çevreler de sizin seçiminize bırakılmış. 40 saatin üzerinde devam eden akıcı hikayesiyle bir aksiyon bulmaca oyunu olarak nitelendirilen Tumblestone bu alanda son 15 yılın ilk orijinal oyunu olarak görülüyor.

Oyunda liderlik tablolarında sıralamalara girerek arkadaşlarınızla rekabete girmenize de olanak tanınmış. Güzel grafiklerini aksiyon bulmaca tadında oynanış ile süsleyen Tumblestone oyununda yüzlerce farklı görevin ve ilerledikçe zorlaşan bulmacaların tadını çıkaracaksınız. Tumblestone mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR