Tunepics

Tunepics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tunepics ile fotoğraflarımızın arkaplanlarına müzikler ve sesler ekleyebiliyoruz.

Tunepics, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde çektiğimiz fotoğrafların arkaplanlarına müzikler ekleyip farklı kanallar üzerinde paylaşabiliyoruz.

Fotoğraf çekmek anları ölümsüzleştirmenin en etkili yöntemlerinden bir tanesi. Fakat bazı durumlarda fotoğraf bile ortamın duygusunu ifade etmekte yetersiz kalabiliyor. İşte bu gibi durumlarda yapılabilecek en etkili şey fotoğrafla uyumlu olan bir arkaplan müziği eklemek ve ifade edilmek istenen duyguyu bu şekilde yansıtmaktır.

Tunepics'in yaptığı şey de tam olarak bu. Uygulamada binlerce ses dosyası bulunuyor ve bunlardan istediğimizi seçip arkaplan olarak fotoğraflarımıza ekleyebiliyoruz. Hatta fotoğraflarımıza çeşitli görsel efektler eklemek bile mümkün kılınmış. Ekleyebileceğimiz görsel efektler arasında günışığı, kar, yağmur ve gökkuşağı bulunuyor.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Tunepics'te de oluşturduğumuz fotoğrafları Facebook ve Twitter gibi kanallar üzerinde paylaşabiliyoruz. Tunepics ile zenginleştirdiğiniz fotoğraflarınızın sosyal çevrenizden büyük beğeni alacağına eminiz.

YORUMLAR