TuneWiki

TuneWiki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TuneWiki, iOS cihazlarınız üzerinde dinlediğiniz müziklere ait şarkı sözlerinizi bulmanıza yarayan ücretsiz bir uygulamadır.

TuneWiki, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir şarkı sözü bulma uygulamasıdır.

Sıradan bir şarkı sözü uygulamasından çok daha fazlasını kullanıcılarına sunan TuneWiki, birçok gelişmiş özelliğin dışında bir de topluluk altyapısına sahiptir.

Tüm kullanıcıların dinlediği şarkıları ve şarkı sözlerini farklı fotoğraflar ve yazı fontlarıyla paylaşmalarına olanak sağlayan uygulama oldukça farklı bir şarkı sözü uygulaması deneyimini sizlere yaşatacaktır.

Dinlediğiniz şarkılara ait şarkı sözlerini görüntüleyebileceğiniz ve anlık olarak kırktan fazla farklı dile çevirme şansını bulabileceğiniz uygulama yardımıyla o an görüntülemekte olduğunuz şarkı sözlerini istediğiniz resimlerle ve yazı fontlarıyla düzenleyerek Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İsterseniz galeriniz üzerinde yer alan resimlerinizi de düzenlemenize ve üzerlerine şarkı sözlerini eklemenize olanak sunan uygulama sayesinde, diğer kullanıcılar tarafından en çok paylaşılan şarkı sözlerini görüntüleyebilir ve yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Tüm bunların dışında uygulama içerisinde yer alan müzik tanıma özelliği sayesinde kim tarafından söylendiğini ve adının ne olduğunu bilmediğiniz şarkıları bulabilir, bu şarkılara ait şarkı sözlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve dinlediğiniz müziklere ait şarkı sözlerini de aynı zamanda görüntülemek hoşunuza gidiyorsa TuneWiki'yi denemenizi öneririm.

YORUMLAR