Turbo Bugs 2 2.3.1 (ios)

Turbo Bugs 2

Turbo Bugs 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Bugs 2 sıkılmadan ve büyük bir keyifle oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur.

Turbo Bugs 2 ilk bölümden bıraktığı maceraya devam ediyor fakat bu kez çok daha gelişmiş özellikler sunarak!

iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda ilk bölümde sunulan yapı büyük ölçüde korunmuş fakat hem grafik hem de oynanış özellikleri olarak göze çarpan birçok değişiklik var. Öncelikle Turbo Bugs 2’de grafik modellemelerinin dramatik olarak geliştirildiği dikkati çekiyor. Bunun haricinde yenilenen bölüm tasarımları ve güncellenen içeriğiyle oyunculara yepyeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Oyundaki temel görevimiz aynı bırakılmış ki zaten oyunun özü de burada yatıyor. Yine üç şeritli bir yolda minik ve sevimli böcek arkadaşımızı kontrol ederek türlü engelleri aşmaya çalışıyoruz. Sonsuz koşu oyunlarının vazgeçilmez öğelerinden olan engeller ve düşmanlar, Turbo Bugs 2’de de varlığını sürdürüyor. Oyunda yapmamız gereken tek şey düşmanlardan kaçarak en uzağa gitmek değil. Bölümlere serğiştirilmiş olan meyveleri de toplamamız gerekiyor.

Son derece başarılı bir çizgide ilerleyen Turbo Bugs 2, sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların kaçırmak istemeyeceği kalitede bir oyun.

YORUMLAR