Turbo Bugs 1.9 (ios)

Turbo Bugs

1.9
Turbo Bugs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Bugs sonsuz koşu oyunları kategorisinde yer alan ve sunduğu kaliteli içeriğiyle rakiplerini geride bırakan bir oyun.

Turbo Bugs hem Android hem de iOS mobil platformları için ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur. Oyun, hali hazırda yüzlercesinin sunulduğu sonsuz koşu oyunları kategorisinin başarılı temsilcilerinden bir tanesi.

Özellikle grafikleri ve modelleme kalitesiyle rakiplerini geride bırakan Turbo Bugs’taki temel amacımız secimli böcekleri kontrol ederek hedeflerine ulaşmalarını sağlamak. Oyunda üç şeritli bir yolda ilerliyor ve parmağımızı ekran üzerinde kaydırarak şeritler arasında geçiş yapıyoruz.

İlerlerken çok dikkatli olmamız gerekiyor zira karşımıza çok sayıda engel çıkmakta. Bizi büyüteciyle yakmaya çalışan adamdan tutun da aniden düşen kaya parçalarına kadar birçok tehlikenin bulunduğu bu dünyada en ufak bir dikkatsizlik sonucu oyunu kaybedebiliriz. Sonsuz koşu oyunlarında görmeye alıştığımız türden birçok güçlendirici ve ekstra özellik de sunulanlar arasında.

Kısaca Turbo Bugs hem keyifli hem de farklı bir deneyim sunan eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Eğer türü sevenlerdenseniz Turbo Bugs mutlaka değerlendirmeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.