Turkcell Akıllı Otomobil

Turkcell Akıllı Otomobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması ile aracınızın konumunu takip etmekten, tek tuşla yol tarif etmeden yardım almaya kadar pek çok işlemi mobilden yapabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Otomobil, şu an için Subaru ve Volvo araç sahiplerinin yararlanabildiği, sürücünün daha keyifli yolculuk geçirmesi amacıyla tasarlanmış bir mobil uygulama.

Turkcell Akıllı Otomobil, bildiğiniz üzere ilk olarak Subaru ve Volvo marka otomobillerde kullanılan bir sistem. Bu sistemin sayesinde sürücü, aracı arızalandığı vakit yardım almak için yol tarif etmek zorunda kalmıyor, aracı için yakınındaki yetkili servis noktalarını rahatlıkla öğrenebiliyor ve tek tuşla ulaşabiliyor. Bunun yanında nöbetçi eczane, akaryakıt istasyonları, banka gibi sık ihtiyaç duyulan 100’den fazla nokta için yol tarifi alabiliyor. Akıllı Otomobil uygulaması da tüm bu işlevleri mobil cihazlara taşıyor ve hali hazırda akıllı otomobillerde bulunan tüm özellikleri iPhone’dan kullanma rahatlığı sunuyor.

iPhone’larla uyumlu olan Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması, aracınızın konum ve hız bilgilerine anında ulaşabileceğiniz Aracım Nerede; yolda zor durumda kaldığınız vakit yakınınızdaki yetkili servis noktalarını öğrenebileceğiniz Yetkili Servisler; 100’den fazla noktanın yerini öğrenebileceğiniz (Banka, Akaryakıt İstasyonu, Otel, Eğlence ve Alışveriş Merkezleri gibi) Konum ve acil durumlarda tek tuşla ilgili kişilere ulaşabileceğiniz Acil Numaralar olmak üzere dört sekmeden oluşuyor.

Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması elbette Akıllı Otomobil özelliğine sahip araç kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama olduğundan aracınızın konumunu öğrenmek, yetkili servis noktalarını bulmak için TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. Yer öğrenme ve acil durum numaraları için giriş yapma zorunluluğu bulunmuyor.

YORUMLAR