Turkcell Çocuğum ve Ben

Turkcell Çocuğum ve Ben
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Çocuğum ve Ben, çocukların gelişimine katkıda bulunan birçok yararlı içeriğin yer aldığı Turkcell servisidir.

Turkcell Çocuğum ve Ben, hem çocukların hem de anne-babaların kullanabildiği, kendilerine özel içeriklere ulaşabildikleri bir eğitim uygulamasıdır. Uygulama üzerinden çocuğunuzun yaşına uygun pedagojik bilgileri takip edebilir, çocuk sağlığında uzmanlaşmış doktorların videolarını izleyebilir, çocuğunuzun yaşına göre okuması gereken kitap önerilerine ulaşabilir, ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz etkin tavsiyelerine erişebilirsiniz.

Turkcell’in ebeveynler ve çocuklar için hazırladığı resmi uygulaması Çocuğum ve Ben’de çocuk gelişimi, çocuk sağlığı, aktiviteler başta olmak üzere birçok faydalı içerik yer alıyor. 3-7 yaş arası çocuklara yönelik hazırlanmış sesli hikayeler (Hem Türkçe hem de İngilizce olarak) çocukların severek izleyeceği eğitici videolar ve çizgi filmler, çocukların gelişimine yönelik harika oyunlar ayda sadece 1TL karşılığında satın alabileceğiniz servisler arasında yer alıyor.

Profil oluşturma seçeneği de sunan Turkcel Çocuğum ve Ben uygulaması sadece iPad’lerle uyumlu olup, ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

http://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=3237&aff_id=214

YORUMLAR