Turn Undead: Monster Hunter 1.1 (ios)

Turn Undead: Monster Hunter

1.1
Turn Undead: Monster Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, korkunç canavarlarla başa çıkmanız gereken sıra tabanlı bir bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, Cadılar Bayramı haftasında kullanıcıların tam da beklediği türden bir tür bulmaca oyunudur.

Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununda oyuncuları sıra bazlı bir bulmaca oyunu bekliyor olacak. Tabi ki vampirler, kurtlar, kafatasları ve zombiler gibi korku unsurları oyunda yerini almış durumda. Oyun sonunda ise Drakula’yı alt etmelisiniz.

Turn Undead: Monster Hunter ilk bakışta sizlere bir platform – aksiyon oyunu gibi görünebilir ama sakın aldanıp aksiyon oyunu mantığıyla oynamaya kalkmayın. Zira oyunda yaptığınız her hamle aynı anda canavarların da bir hamle yapması demek. Yani el çabukluğu ile hiçbir şeyi halledemezsiniz. Somut bir örnekle anlatmak gerekirse hemen arkanızda duran bir canavarı silahla vurmak için ihtiyacınız olan iki hamledir; arkanızı dönmek ve ateş etmek. Buna karşılık canavarın ilk hamlesinde yakayı ele verirsiniz. Yani gelecek hamleleri de hesaba katmalı ve taktiğinizi bu şekilde geliştirmelisiniz. Ayrıca sahip olduğunuz silahlarla yaratıcı çözümler üretmeniz de mümkün. Örneğin elinizdeki kazığı bir basamak olarak kullanabilirsiniz.

Cadılar Bayramı’na uygun tasarlanmış Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununu oynamak tamamen ücretsiz ancak oyun içinde bazı satın alma teklifleri sunulabilir. Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR