turtle tumble 1.0.2 (ios)

turtle tumble

turtle tumble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

turtle tumble isimli bu ücretsiz oyundai ilginç bir golf oyunu deneyimiyle karşılaşıyoruz.

turtle tumble, iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri eğlenceli bir golf oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Ilginç bir oyun deneyimi yaşatmayı başaran bu oyun golf oyunu ve beceri oyunu dinamiklerini başarıyla bir araya getiriyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen sevimli kaplumbağayı adeta bir golf topu gibi kullanarak bölümlerin sonunda yer alan deliklere sokmak. Bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü deliğe varana kadar karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor.

Oyunda tam tamına 200 delik bulunuyor ve bu deliklerin yer aldığı bölümler kolaydan başlıyor ve zora doğru ilerliyor. Haliyle her kademede daha zor bir parkurla karşılaşıyoruz. Neyse ki bölümlerde avantajımıza kullanabileceğimiz çok fazla obje var. Örneğin mantarlardan destek alıp zıplayabilir, fırlatıcılardan güç alabilir ve buzda kayabiliriz. Tabii ki bunları akıllıca kullanmazsak dezavantaj yaratabiliyorlar.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen turtle tumble, golf oyunu sevenleri fakat farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin denemesi gereken seçeneklerden birisi.