TV Sports Soccer 1.0 (ios)

TV Sports Soccer

1.0
TV Sports Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TV Sports Soccer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

TV Sports Soccer basit bir oynanışı ilginç bir oyun sistemiyle birleştiren bir mobil futbol oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan TV Sports Soccer mobil cihazlarımıza "sonsuz futbol oyunu" konseptini getiriyor. Oyunda temel olarak maçlara çıkıyoruz. Bu maçlar ise bitmek bilmiyor; çünkü temel amacımız maç boyunca her atağımızı golle sonuçlandırmak. Ne kadar gol atarsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz ve puanlarımızı arkadaşlarımızla yarıştırıyoruz. 

TV Sports Soccer'da maçlarda kaleci bulunmuyor. Yapmamız gereken şey maç başladığında topu kendi sahamızdan çıkararak rakip takımın yarı sahasına taşımak ve doğru şut ile filelere göndermek. Fakat şut çektiğimizda gol atmayı başaramazsak oyun sonlanıyor. Bu nedenle her atağımızı ince hesaplamamız gerekiyor. Rakip takımın oyuncularını çalımlamamız, boş oyuncuya pas vererek defansı atlatmamız ve topu doğru açıyla kaleye göndermemiz dikkat etmemiz gereken noktalar.

TV Sports Soccer'ın tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR