TV8 Başvuru 1.0 (ios)

TV8 Başvuru

1.0
TV8 Başvuru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TV8 Başvuru, ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz ve TV8 yarışma programlarına başvuru gerçekleştirebileceğimiz bir uygulama.

TV8 Başvuru, iOS işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uygulama ve kullanıcılara TV8 üzerinde yayınlanan yarışmalara kolay yoldan başvuru yapabilme şansı veriyor.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Facebook profilimizle veya üye girişi oluşturarak giriş yapmamız gerekiyor. Ardından başvuru yapmak istediğimiz yarışmayı, başvuru sebebimizi, yeteneğimizi belirterek söz konusu bu yeteneğimizi sergilediğimiz videomuzu gönderiyoruz.

Açıkçası süreç epey hızlı işliyor. Buna ek olarak uygulamanın kullanımı da bir hayli basit. Daha önce bu tarz işlemlerle meşgul olmamış olsanız dahi kolaylıkla neyi nasıl yapmanız gerektiğini kavrayabilirsiniz.

TV8 Başvuru ile başvurabileceğimiz yarışmalar arasında O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor, İşte Benim Stilim, Ver Fırtına ve Komedi Türkiye bulunuyor. Ekranlarda sergilemeye değer bir yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız bu uygulamayı kullanarak gerekli mercilere başvurabilirsiniz.

YORUMLAR