Tweeticide 1.5.3 (ios)

Tweeticide

Tweeticide
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    366

  • Üretici

    Sepia Software LLC

Tweeticide uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm tweetlerinizi kolayca silebilirsiniz.

Tweeticide uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin Twitter hesaplarında yer alan tüm tweetleri tamamen silmek ve onlardan kurtulmak istemeleri halinde deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski moda gibi görünse de vadettiği için doğru bir şekilde yapabilmesi sebebiyle ücretini hak ediyor diyebilirim.

Uygulamaya Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda, geriye bir tek kullanıcı adınızı girmek ve daha sonra kaç adet son tweetinizin silineceğini belirlemek kalıyor. Tweet adedini girdikten sonra hemen silme işlemine geçebiliyor ve istemediğiniz tüm tweetlerden kurtulabiliyorsunuz.

Kullanıcılar için tüm varolan tweetleri silme opsiyonunu da sunabilen uygulama, bu durumu kırmızı bir butonla belirtiyor. Fakat bu noktada sadece en son 3200 tweeti silme seçeneği yer alıyor ve 3200'den daha eski olan tweetlerin zaten ne size ne de diğer kullanıcılara görünmediği aktarılıyor. Dolayısıyla daha eski olan tweetleri silmek için pek bir sebebiniz kalmıyor diyebilirim.

Elbette ne kadar çok tweetin silinmesini isterseniz işlem o kadar uzun sürüyor fakat yine de canınızı sıkacak kadar uzun bir bekleme sürecinin olmadığını belirtmek gerek. Silme işleminin ardından silinen tweetlerin Tweeicide tarafından silindiğini belirten bir tweet de atabiliyorsunuz.

Uygulamanın 3G veya Wi-Fi internet bağlantısı gerektirmesi sebebiyle offline olarak kullanmak mümkün değil. Ancak pek kota harcamaması sebebiyle 3G kullanım esnasında bile bir sıkıntı yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR